خرید ملک در دبی

به دلیل شرایط بسیار عالی این شهر برای زندگی بسیار افزایش یافته است و کسانی که قصد مهاجرت به دبی و اخذ اقامت را دارند به سمت خرید ملک در این شهر می روند. در حقیقت دبی یکی از بزرگ ترین و پیشرفته ترین شهرهای خاورمیانه است که به عنوان بهترین گزینه برای زندگی محسوب می شود به همین خاطر تقاضا برای خرید ملک در دبی بسیار افزایش یافته است، رفت و آمد به دبی برای ایرانیان بسیار آسان است و این به خاطر مسافت کوتاه شهر دبی تا ایران است که این خود یکی از جذابیت های دبی برای زندگی و خرید ملک است.
برای اخذ اقامت دبی با خرید ملک بهتر است با مشاوران حرفه ای گروه رویال بیز در ارتباط باشید تا این افراد اطلاعات دقیق و به روز برای خرید خانه در دبی را در اختیار شما قرار بدهند. ممکن است برای خرید خانه در دبی و اخذ اقامت این شهر قوانین جدیدی وضع شده باشد که کارشناسان و مشاوران مجرب ما شما را از قوانین جدید آگاه می کنند.

شرایط خرید ملک در دبی

افراد بسیاری این تصور را دارند که برای خرید ملک در دبی باید خیلی هزینه کنند اما این تصور کاملا اشتباه است؛ زیرا شما می توانید یک ملک ساده و مناسب با بهترین هزینه تهیه کنید. حداقل هزینه خرید ملک در دبی با خرید ملک در ایران یکی است؛ یعنی شما با همان مبلغی که در ایران ملکی را خریدید یا قصد خرید داشته اید می توانید همان مبلغ را صرف خرید ملک در دبی کنید.
اولین و مهم ترین موضوع برای خرید آپارتمان در دبی این است که افراد از تمکن مالی برخوردار باشند تا بتوانند در این شهر زیبا خانه ای خریداری کرده و به زندگی ایده آل خود بپردازند. دولت دبی از افرادی که از تمکن مالی برخوردار هستند و می توانند با خرید ملک در دبی به نوعی در این شهر سرمایه گذاری کنند بهتر استقبال می کند و شرایط را برای آنها آسان تر کرده است.

خرید ملک در دبی و گرفتن اقامت

اخذ اقامت دبی از طریق روش های مختلفی امکان پذیر است و هر کسی با توجه به شرایط خود بهترین روش را برای دریافت اقامت دبی انتخاب می کند‌ و یکی از روش‌های اخذ اقامت دبی از طریق خرید ملکی به ارزش حداقل 750,000 درهم (ده میلیارد و پانصد میلیون تومان) می باشد که این مبلغ قابل قبولی برای گرفتن اقامت شما از طریق خرید ملک می باشد، در غیر اینصورت اگر شما قصد اخذ اقامت از طریق خرید ملک را نداشته باشید باید بگوییم در دبی با حداقل ۴۰۰،۰۰۰ درهم (پنچ میلیارد و ششصد میلیون تومان) نیز می‌توانید صاحب ملک شوید.
توجه نمایید که متقاضیان با خرید ملک در دبی یک نوع سرمایه گذاری سودآور هم انجام می دهند چرا که خرید ملک یک نوع سرمایه گذاری هم محسوب می شود.
همچنین شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از هزینه های دیگر از طریق راه‌های ارتباطی که در اختیارتان قرار داده ایم اقدام کنید.

مزایای خرید ملک در دبی

● زندگی در شهری مدرن و پیشرفته
● بدون نیاز به پرداخت مالیات
● بهره مندی از کیفیت بالای زندگی، آموزش، خدمات درمانی و…
● دارای بهترین مراکز تفریحی
● دارای فرودگاه های بین المللی متعدد
● امنیت بسیار بالا و جرائم پایین
● سرمایه گذاری سودآور از طریق خرید ملک در دبی
● دسترسی عالی به فروشگاه ها
● نزدیکی به ایران و رفت و آمد آسان
● سیستم حمل و نقل پیشرفته

مراحل خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی مراحلی دارد که باید با تجربه و مهارت بالا از هر یک از این مراحل گذر کنید تا بتوانید به صورت کاملا قانونی بهترین خانه را در دبی خریداری کنید. کارشناسان و مشاوران گروه مهاجرتی رویال بیز بهترین گزینه برای همکاری هستند تا بتوانید از این طریق بهترین خانه را در دبی خریداری کنید.

قدم اول:

باید بهترین موسسه مهاجرتی را انتخاب کنید و سپس ویزای دبی را باید دریافت کنید. برای دریافت ویزای دبی کارشناسان شما را راهنمایی می کنند تا بتوانید ویزای خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید. توجه کنید که ویزای دبی مجوز ورود به این شهر است و بدون آن هرگز نمی توانید وارد دبی شوید.

قدم دوم:

انتخاب ملک مورد نظر می‌باشد که کارشناسان و مشاوران ما اطلاعات کاملی در خصوص ملک هایی که طبق معیار و سلیقه شما می باشد به شما ارائه می‌دهند تا شما انتخاب مناسبی برای خرید ملک داشته باشید که این موارد شامل: لوکیشن، شرکت سازنده، تعداد اتاق ها، امکانات رفاهی، و بسیاری از موارد تخصصی دیگر می باشد.

قدم سوم:

پس از اینکه ملک مورد نظر خود را یافتید نوبت آن می رسد که قرارداد مطمئنی را تنظیم کنید و مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز نمایید. پس از اینکه انتقال مالکیت صورت گرفت و شما به صورت قانونی مالک یک خانه در دبی شدید باید هزینه کل را به حساب فروشنده واریز کنید.
پس از طی کردن مراحل فوق می توانید به همراه خانواده وارد دبی شوید و در خانه خود سکونت کنید. توجه کنید که از این مرحله به بعد دیگر نیاز به پرداخت هزینه های سنگینی نیست و کارتان راحت تر می شود.